:
Amasya-Akyazi
Konu Konu: YAZ TATİLİNDE AMERİKAYA GİTMEK Cevap YazYeni Konu
Yazar
Mesaj << Önceki Konu | Sonraki Konu >>
Yasin KUTLU
ziyaretci
ziyaretci

Durum Online: Online
Gönderildi: 02 Aralik 2009 - 12:09 | IP Kayıtlı Alıntı Yasin KUTLU

Merhaba akyazı köyü gençleri Günümüzde ingilizcenin önemini herkes biliyor artık. İngilizce bilmeden üniversite mezunu olmak hiç birşey ifade etmiyor. Dil öğrenmek için de en iyi ve en etkili yöntem dilin anavatanına gitmektir. Ne kadar grammer (dilbilgisi) bilsekde pratik yapmadan öğrendiklerimizi değerlendiremiyoruz. Her neyse geçen yaz tatili dönemini (2009) ABD de 5 yıldızlı bir otelde 4 ay boyunca çalışarak değerlendirdim ve istifade etdim. Üniversitede okuyan, dil ile ilgili bölümlerde okuyan,kendini geliştirmek isteyen akyazılılara şiddetle öneriyorum,tavsiye ediyorum. Beni götüren firmanın (İhrturkey'in) şu anda Kayseri öğrenci temsilciliğini yapıyorum. Ve yazın Amerika ya gitmek isteyen akyazılı gençlere elimden gelen yardımı yaparım. Programa katılma şartlarını kısaca yazayım gitmek isteyenler, detaylı bilgi almak için benimle iletişime geçebilir. Şartlar: 1-18-25 yaş aralığında bulunmak 2-Ara sınıf öğrencileri için, 4'lk not sistemine göre en az 2.00 genel not ortalamasına sahip olmak 3-Hazırlık sınıfı öğrencileri için 100 üzerinden 90 ve üzeri quiz not ortalamasına sahip olmak ve bunu belgelemek 4-Orta seviyede İngilizce bilmek ve konuşabilmek Daha önce ABD Konsolosluğundan vize reddi almamış olmak Toplam gidiş masrafları 2500$-3000$ arasında değişmektedir. Verdiğiniz bu ücreti orda 4 ay boyunca çalışarak geri alabiliyorsunuz. Detaylı Bilgi İçin: YASİN KUTLU ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ VE OTELCİLİK 4. SINIF 05055623353 b.yasinkutlu@hotmail.com http://www.ihrturkey.com/
Sayfa Başı Göster Yasin KUTLU's Profil Bu kullanıcının diğer mesajlarını araştır Yasin KUTLU

Cevap YazYeni Konu
Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

Foruma Git
Bu işlemi yapamazsınız: Yeni konu gönderme
Bu işlemi yapamazsınız: Konulara cevap yazma
Bu işlemi yapamazsınız: Mesajlarınızı silme
Bu işlemi yapamazsınız: Mesajlarınızı düzenleme
Bu işlemi yapamazsınız: Anket oluşturma
Bu işlemi yapamazsınız: Oy kullanma